Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 8759043



*

nr 875 9043


WATERCOLOUR

unsigned, Högalidskyrkan, 28x22,


Osignerad, Högalidskyrkan, 28x22


Estimate:

400

Auction date:

Monday February 17 2014
at 18:28:08



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller högalidskyrkan kyrkor motiv från södermalm stockholm stockholmiana stockholmsmotiv södermalm södermalmsmotiv vattenfärg




Ladda ner broschyr