![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar
-
8045 Spegel
1950/60-tal, 92x45 cm
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:26 -
8410 Spegel
1960-tal, teak, Fröseke, 91x43 cm
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:02 -
8254 Spegel
höjd: 94 cm
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:40
-
7197 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
29 juli kl 18:58
-
8122 Spegel
Karl johan, 86x45 cm
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:44 -
8185 Spegel
Norrgavel, brännstämplad, yttermått inklusive ram:..//
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:32 -
8044 Spegel
Nyrokoko, 62x49 cm
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:17
-
7093 Spegel
omkring 1900, guldbemålad, dekor av pärlbård, 62x7..//
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 19:21 -
8205 Spegel
rokokostil, 103x46 cm
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:50 -
7197 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:58
- Metropol Tipsar
-
7197 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:58