KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar

Aktuella artister: Louis Bastin  Robert Högfeldt  Calle Jonzon  Endel Köks  Harry Wichmann
  • 2147 Akvarell
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    2 juli kl 19:25
  • 2078 Akvarell
    Utrop: 300 - 500 kr

    2 juli kl 18:27
  • 2081 Akvarell
    Utrop: 300 - 500 kr

    2 juli kl 18:34
  • 2086 Akvarell
    Signerad FG Larsson 1938, vintermotiv. Motivet: 34x40
    Utrop: 100 - 300 kr

    2 juli kl 18:50
  • 2082 Akvareller
    Utrop: 100 - 300 kr

    2 juli kl 18:37
  • 2120 Akvareller
    Ett par, kopior, Blomsterstilleben, 33x16
    Utrop: 300 - 600 kr

    2 juli kl 18:04
  • 9410 Blandteknik
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 juli kl 19:51
  • 2218 Blandteknik
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. 29x32
    Utrop: 500 - 800 kr

    2 juli kl 19:08
  • 2219 Blandteknik
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. 36x28
    Utrop: 500 - 800 kr

    2 juli kl 19:09
  • 2220 Blandteknik
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. 37x27
    Utrop: 500 - 800 kr

    2 juli kl 19:10
  • 2195 Blandteknik
    Robet Högfeldt, 24x32
    Utrop: 500 - 800 kr

    2 juli kl 18:21
  • 5050 Blandteknik
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    2 juli kl 18:25
  • 2083 Blyerts
    Utrop: 100 - 300 kr

    2 juli kl 18:40
  • 2172 Gouache
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    2 juli kl 19:49
  • 9051 Pastell
    1800-tal, Kopia, Porsträtt, empireram, 51x40
    Utrop: 300 - 700 kr

    2 juli kl 18:39
  • 2119 Tusch
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 juli kl 18:02
  • Metropol Tipsar
  • 5050 Blandteknik
    Utrop: 2.000 kr

    2 juli kl 18:25
  • 2172 Gouache
    Utrop: 3.000 kr

    2 juli kl 19:49