KONST / Litografier
Aktuella artister: Bengt Landin • Lena A Linderholm • Hilding Linnqvist • Camilla Pyk • Roland Svensson • Sven X-et Erixson
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:59 -
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:19
-
9131 Litografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer (hel serie). Bildmått: 25x36 ca. Yttermått inklusive ram: 45x51 cm
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
2 febuari kl 18:17
-
9033 Färglitografi
Giacomo De Pass. Signerad, numrerad 114/285. Färgl..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 20:49 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:30 -
9078 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:41
-
9021 Färglitografi
Wong Kaoo Chen. Signerad, numrerad EA. Färglitogra..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 20:28 -
9010 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 19:13 -
9131 Litografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:17
-
8362 P4095390958313..
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:19
- Metropol Tipsar
-
9131 Litografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
2 feb kl 18:17

