KONST / Litografier

Aktuella artister: Oskar Bergman  Kaj Bernstone  Ernst Billgren  Olle Bonniér  Svenolov Ehrén  Bengt Elde  Göran Folcker  Stig Fyring  Jan Grantorp  Gösta Gustavson  Bert Håge Häverö  Mona Huss Walin  Einar Jolin  Stig Jonzon  Olle Kåks  Roland Kempe  Bo Larsson  Lena A Linderholm  Reinhold Ljunggren  Jan Lundquist  Gunilla Mann  Lennart Roupe  Gustav Rudberg  Roland Svensson  Paul Wunderlich  Sven X-et Erixson
  • 7023 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    20 augusti kl 18:47
  • 8015 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    20 augusti kl 18:36
  • 8014 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 2.200 kr

    20 augusti kl 18:35
  • 8040 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    20 augusti kl 19:12
  • 8057 Färglitografi
    Utrop: 2.400 - 3.000 kr

    20 augusti kl 20:48
  • 8073 Färglitografi
    Utrop: 2.400 - 3.000 kr

    20 augusti kl 19:51
  • 7164 Färglitografi
    Björn Nyman, fasantupp, PT, signerad. Motivet: 57x81
    Utrop: 100 - 400 kr

    20 augusti kl 19:04
  • 8025 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    20 augusti kl 18:40
  • 8074 Färglitografi
    Utrop: 1.200 - 1.500 kr

    20 augusti kl 20:36
  • 7118 Färglitografi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    20 augusti kl 18:53
  • 8067 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    20 augusti kl 19:05
  • 8024 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    20 augusti kl 19:26
  • 8052 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    20 augusti kl 20:04
  • 8031 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    20 augusti kl 19:23
  • 8012 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 augusti kl 19:31
  • 3197 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    20 augusti kl 19:14
  • 8009 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    20 augusti kl 20:28
  • 7006 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    20 augusti kl 20:57
  • 7005 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    20 augusti kl 19:02
  • 8069 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 augusti kl 19:07
  • 6002 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 augusti kl 18:56
  • 5370 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 augusti kl 19:24
  • 8049 Färglitografi
    Utrop: 300 - 500 kr

    20 augusti kl 19:58
  • 8010 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    20 augusti kl 20:50
  • 7176 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 augusti kl 18:18
  • 4203 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 augusti kl 18:27
  • 8041 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    20 augusti kl 18:29
  • 8004 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    20 augusti kl 18:46
  • 6052 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 augusti kl 19:15
  • 8045 Färglitografi
    Stockholm på Wasatiden, 66x99 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 augusti kl 19:52
  • 6068 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    20 augusti kl 19:51
  • 6065 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    20 augusti kl 19:43
  • 6278 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 augusti kl 18:25
  • 7004 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    20 augusti kl 19:00
  • 8026 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    20 augusti kl 18:52
  • 7022 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    20 augusti kl 18:45
  • 6003 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 augusti kl 18:58
  • 6202 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    20 augusti kl 18:12
  • 8063 Litografi
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    20 augusti kl 20:27
  • 8065 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    20 augusti kl 20:48
  • Metropol Tipsar
  • 8057 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr

    20 augusti kl 20:48
  • 8074 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr

    20 augusti kl 20:36
  • 8009 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    20 augusti kl 20:28
  • 8073 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr

    20 augusti kl 19:51
  • 8040 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    20 augusti kl 19:12
  • 8025 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    20 augusti kl 18:40
  • 8014 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 2.200 kr

    20 augusti kl 18:35