bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Gerda Åkesson  Göran Folcker  Göran Hahne  Rune Jansson  Roland Kempe  Helmut Mantel  Thage Nordholm  Olle Nyman  Lennart Nyström  Roland Svensson  Gösta Werner
  • 1005 Färglitografi
    Helmut Mantel, Hamnmotiv, med dedikation. Motivet:..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    2 juli kl 18:25
  • 1011 Färglitografi
    Helmut Mantel, osignerad med dedikation, Lapporten..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    2 juli kl 18:34
  • 1008 Färglitografi
    Helmut Mantel, Osignerad, med dedikation, Lapporte..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    2 juli kl 18:30
  • 9157 Färglitografi
    Roland Kempe (1907-1991), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    2 juli kl 18:16
  • 9270 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Sommarnatt ..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    2 juli kl 18:38
  • 9271 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmot..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    2 juli kl 18:40




Ladda ner broschyr