Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Michael Qvarsebo â€¢ Roland Svensson â€¢ Sven X-et Erixson
  • 8049 Färglitografi
    + häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:44
  • 8043 Färglitografi
    Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:51
  • 6348 Färglitografi
    Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:43
  • 7081 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:12
  • 7082 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:13
  • 7063 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:38




Ladda ner broschyr