KONST / Litografier

Aktuella artister: Anders Appelqvist  Hans Belin  Ernst Billgren  Maria Boczewska  Franco Costa  Sören Edsberg  Mona Huss Walin  Frédéric Iriarte  Sven Jonson  Lars Jonsson  Josef Jungwirth  Gunnar Larson  Lars Eje Larsson  Stellan Mörner  Endre Nemes  Lars Norrman  Axel Olson  Olle Olsson Hagalund  Carl Fredrik Reuterswärd  Einar Rosén  Gustav Rudberg  Elis Ryberg  Max Walter Svanberg  Bo Swenson  Esaias Thorén  Nina Thorgeirsdottir  Roberto Torregiani  Adrian van Arkel  Tony Warren  Shraga Weil  Gösta Werner  Gunnar Zilo
  • 6184 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    25 jan kl 18:17
  • 6010 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    25 jan kl 20:38
  • 6220 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 19:55

    1012 Färglitografi

    Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Skärfläckor. Signerad, numrerad 175/375. Bladets mått: 42x59,5 cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 3.800 kr

    25 januari kl 18:13

  • 6042 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 jan kl 18:19
  • 6136 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 18:09
  • 6365 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 19:13
  • 6361 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 18:53
  • 6363 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 20:32
  • 6362 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 19:51
  • 6160 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    25 jan kl 18:07
  • 6224 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    25 jan kl 19:12
  • 6192 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 jan kl 20:12
  • 6183 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 jan kl 19:12
  • 6049 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 18:44
  • 6048 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:49
  • 6158 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    25 jan kl 19:45
  • 6045 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 jan kl 18:10
  • 6310 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 19:37
  • 5026 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    25 jan kl 20:49
  • 1012 Färglitografi
    Utrop: 4.000 - 5.000 kr

    25 jan kl 18:13
  • 6097 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 jan kl 20:37
  • 2030 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 jan kl 19:01
  • 6139 Färglitografi
    Utrop: 400 - 600 kr

    25 jan kl 20:28
  • 6107 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 jan kl 19:38
  • 5027 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 jan kl 20:49
  • 6194 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 jan kl 20:47
  • 6175 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    25 jan kl 19:27
  • 6163 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 18:24
  • 6182 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 18:28
  • 6186 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    25 jan kl 19:58
  • 6181 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    25 jan kl 20:37
  • 6190 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 jan kl 19:56
  • 6185 Färglitografier
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 19:23
  • 6180 Färglitografier
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 jan kl 20:34
  • 5029 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    25 jan kl 20:49
  • 5023 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 jan kl 20:49
  • 6178 Grafik
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 jan kl 19:34
  • 5219 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:06
  • 6050 Serigrafier
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:34
  • 6051 Serigrafier
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 jan kl 19:32
  • Metropol Tipsar
  • 1012 Färglitografi
    Utrop: 5.000 kr

    25 jan kl 18:13