bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Per Ola Andersson  Maria Boczewska  Taimi Borg  Juan Cano   Corneille  Rikke Darling  Siri Derkert  Maya Eizin Öijer  Anette Englund  Maria Hillfon  Jaap Hoffmann  Emanuel Javelid  Vladimir Kamendy  Gudrun Kellerman  Lars Eje Larsson  Håkan Lindskog  Jonas Lundh  Verner Molin  Cole Morgan  Malcolm Morley  Kjell Nilsson  Lars-Gunnar Nordström  Olle Olsson Hagalund  Anita Paulsson  Dénes Perger  Siegfried Reich an der Stolpe  Jan Rufelt  Elis Ryberg  Esaias Thorén  Daniel Vandinja  Tony Warren  Harry Wichmann
  • 2050 Färglitografi
    Bozena J Uneus, daterad. Signerad, numrerad 88/180..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 20:58
  • 6432 Färglitografi
    Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 19:42
  • 6174 Färglitografi
    Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 19:51
  • 6196 Färglitografi
    Esaias Thorén (1901-1981), Sverige. Signerad, numr..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 18:10
  • 6197 Färglitografi
    Harry Wichmann (1916-1993), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 18:13
  • 6191 Färglitografi
    Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Signerad, numrer..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 20:58
  • 2244 Färglitografi
    Maria Hillfon (f. 1945), Sverige. Signerad, numrer..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 18:14
  • 6051 Färglitografi
    Siegfried Reich an der Stolpe (1912-2001), Tysklan..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 19:36
  • 2202 Färglitografi
    Siri Derkert (1888-1973), Sverige. Komposition. Si..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 18:31
  • 6055 Färglitografi
    Verner Molin (1907-1980), Sverige. PT. Mörksuggor,..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 19:46
  • 6124 Färglitografier
    2 st, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 19:29
  • 2165 Serigrafi
    Maya Eizin Öijer (f. 1946), Sverige. "Mishima - co..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    5 juli kl 18:23




Ladda ner broschyr