KONST / Litografier

Aktuella artister: Kenneth Abrahamsson  Carin Adler  Bertil Berg  Lars Börjesson  Peter Dahl  Pietro Dalla Santa  Yrjö Edelmann  Anette Englund  Jörgen Fogelquist  Mikael Frygelius  Keith Haring  Karl Höglund  Emanuel Javelid  Berndt-Rune Jäverbrant  Else-Maj Johansson  Sven Erik Johansson  Vladimir Kamendy  Hans Konnman  Carl Kylberg  Lena A Linderholm  Björn Lindroth  Håkan Lindskog  Reinhold Ljunggren  Ken Löfgren  Kjell Lönnå  Malcolm Morley  Lowell Nesbitt  Tomas Nordbäck  Sven Nordqvist  Max Papart  Anita Paulsson  Madeleine Pyk  Oscar Reutersvärd  Lennart Rodhe  Jan Rufelt  Veronica Sofie  Alyson Stoneman  Ardy Strüwer  Alvar Sunol  Roland Svensson  Bo Swenson  Hans Viksten
  • 8086 Färglitogografi
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 20:06
  • 7045 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 19:46
  • 8237 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 20:39

    8040 Färglitografi

    Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numrerad 58/250, daterad 1981, komposition. Färglitografi, bildmått: 45x64cm, yttermått inklusive ram: 51x71cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    25 oktober kl 18:31

  • 8238 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 18:47
  • 8042 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 20:01
  • 8101 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 20:35
  • 8040 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    25 oktober kl 18:31
  • 8050 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 oktober kl 19:07
  • 8098 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 19:53
  • 8093 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 19:17
  • 7110 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 18:11
  • 8133 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 oktober kl 19:22
  • 8132 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 oktober kl 19:16
  • 8131 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 oktober kl 19:09
  • 7062 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 20:27
  • 7421 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 18:48
  • 8087 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    25 oktober kl 19:33
  • 8145 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 oktober kl 20:45
  • 7015 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 18:28
  • 7007 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 18:28
  • 8001 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 18:11
  • 8004 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 18:46
  • 8003 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 18:34
  • 8014 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 20:41
  • 7001 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 18:28
  • 7014 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 18:28
  • 8009 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 19:43
  • 8015 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 20:52
  • 7008 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 oktober kl 18:28
  • 8002 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 18:23
  • 8005 Gouache
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 oktober kl 18:57
  • 6009 Litografi
    Utrop: 100 - 700 kr

    25 oktober kl 19:12
  • 5167 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    1 november kl 20:04
  • 8134 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 oktober kl 19:29
  • 8147 Litografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    25 oktober kl 18:45
  • 8249 Litografier
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 oktober kl 20:17
  • 8078 Litografiskt b..
    Utrop: 300 - 600 kr

    25 oktober kl 18:57
  • 7003 Serigrafi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 oktober kl 18:28
  • Metropol Tipsar
  • 8040 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    25 oktober kl 18:31