bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Albin Amelin  Marc Chagall  Stephen Clark  Peter Freudenthal  Mona Huss Walin  Lena A Linderholm  Reinhold Ljunggren  Karl Momen  Dénes Perger  Oscar Reutersvärd  Harald Sallberg  Roland Svensson  Philip von Schantz
  • 3095 Färglitografi
    Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 18:34
  • 3024 Färglitografi
    Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 18:05
  • 9483 Färglitografi
    Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 19:37
  • 3043 Färglitografi
    Karl Momen (f. 1935), signerad, numrerad 32/90, da..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 18:07
  • 3056 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 500 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 19:21
  • 9235 Färglitografier
    4 st, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Sign..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 18:08
  • 9330 Grafiska
    blad, diverse, oramad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 20:51
  • 9463 Litografi
    efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad. Bildm..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 augusti kl 19:08




Ladda ner broschyr