KONST / Litografier

Aktuella artister: Mårten Andersson  Kaj Bernstone  Maria Boczewska  Stig Claesson Slas  Antoni Clavé  Franco Costa  Svenolov Ehrén  Staffan Hallström  Mona Huss Walin  Einar Jolin  Sven Jonson  Bengt Landin  Axel Lilliehöök  Bengt Lindström  Reinhold Ljunggren  Johan Lundgren  Einar Nerman  Camilla Pyk  Lennart Rodhe  Cecilia Sikström  Roland Svensson  Philip von Schantz  Ulf Wahlberg  Berndt Wennström
  • 2142 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    1 juli kl 18:02
  • 4021 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    1 juli kl 18:59
  • 4019 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    1 juli kl 18:58
  • 4143 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:00
  • 4013 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:51
  • 4009 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 18:47
  • 2231 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    1 juli kl 20:58
  • 2306 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:34
  • 2286 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 20:11
  • 4113 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    1 juli kl 20:19
  • 4014 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:52
  • 4120 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    1 juli kl 18:29
  • 4007 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 18:44
  • 4016 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    1 juli kl 18:53
  • 4012 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 18:49
  • 4114 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    1 juli kl 20:20
  • 2305 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    1 juli kl 20:33
  • 4011 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:49
  • 4112 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:18
  • 2235 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    1 juli kl 18:36
  • 4058 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    1 juli kl 18:16
  • 4180 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    1 juli kl 19:49
  • 4015 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:53
  • 2147 Litografi
    Utrop: 500 - 700 kr

    1 juli kl 18:09
  • 2423 Mapp
    Utrop: 300 - 700 kr

    1 juli kl 19:11
  • 2425 Mapp
    Utrop: 300 - 700 kr

    1 juli kl 19:12
  • 2301 Serigrafi
    David Bracken. Signerad, Stockholm, Motivet: 32x95 cm
    Utrop: 300 - 700 kr

    1 juli kl 20:31
  • 4117 Träsnitt
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:26