KONST / Litografier

Aktuella artister: Joakim Allgulander  Åke Arenhill  Acke Åslund  Reidar Aulie  Astri Bergman-Taube  Olle Bonniér  Stig Claesson Slas   Corneille  Peter Dahl  Karin Dahlin  Svenolov Ehrén  Jean-Michel Folon  Ulf Göthman  Lars-Olof Gynning  Cecilia Haupt  Einar Höste  Ulrica Hydman-Vallien  Meta Isæus-Berlin  Harald Kihle  Christina Knall  Sven Lidberg  Harald Lindberg  Lena A Linderholm  Suzanne Nessim  Aramis Ney  Karl Gustaf KG Nilson  Mikael Persbrandt  John Piper  Kristian Russell  Aage Sikker Hansen  Curt Sjöberg  Hjalmar Strååt  Anthony Strüwer  Marcel Strüwer-van Zuylen  Antoni Tàpies  Petter Thoen  Uno Vallman  Nito Vega  Gunnar von Gegerfelt  Paul Voss  Bengt Wallberg  Claude Weisbuch  Teresa Wennberg  Berndt Wennström  Åke Westin  Harry Wichmann  Sven X-et Erixson  Nisse Zetterberg
  • 6056 Färglitografi
    2 st, Claude Weisbuch (f. 1927), 44x59
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 19:18
  • 6058 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 feb kl 20:24
  • 2008 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    om en månad
    18 mars kl 19:50
  • 6626 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 feb kl 19:36
  • 6629 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 19:38
  • 4649 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 18:15
  • 6126 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 19:54
  • 6385 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    25 feb kl 20:33
  • 4648 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    25 feb kl 18:13
  • 2002 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    om en månad
    18 mars kl 19:47
  • 6348 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 19:15
  • 6553 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 18:19
  • 2009 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    om en månad
    18 mars kl 19:51
  • 6129 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    25 feb kl 19:59
  • 6370 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 18:30
  • 6344 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 18:03
  • 6609 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 feb kl 19:23
  • 2014 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om en månad
    18 mars kl 19:07
  • 6502 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    25 feb kl 19:44
  • 6622 Färglitografi
    Utrop: 300 - 500 kr

    25 feb kl 19:31
  • 6621 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    25 feb kl 19:30
  • 6624 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:33
  • 6618 Färglitografi
    Mia Lundkvist, signerat, bladets mått: 36x27
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 feb kl 19:27
  • 2003 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    om en månad
    18 mars kl 19:32
  • 6633 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:42
  • 6632 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:41
  • 6076 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 18:18
  • 6631 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:40
  • 6637 Färglitografi
    Utrop: 300 - 500 kr

    25 feb kl 19:49
  • 6636 Färglitografi
    Utrop: 300 - 500 kr

    25 feb kl 19:48
  • 6371 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 18:32
  • 6134 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    25 feb kl 19:06
  • 6167 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 18:09
  • 2016 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    om en månad
    18 mars kl 18:33
  • 4680 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 18:11
  • 6059 Färglitografier
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 feb kl 20:25
  • 3066 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 20:28
  • 6607 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 19:21
  • 6163 Grafiska blad
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 feb kl 20:01
  • 6635 Grafiskt blad
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 19:46
  • 6634 Grafiskt blad
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 19:43
  • 6615 Grafiskt blad
    Eva Sundberg. Signerad, numrerad 4/50, ca 28x36 cm
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:25
  • 6430 Grafiskt blad
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    25 feb kl 20:20
  • 6641 Grafiskt blad
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 feb kl 19:53
  • 6491 Grafiskt blad
    Kvinna med parasoll, 40x46
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 19:32
  • 6190 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 20:17
  • 6141 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 20:32
  • 6313 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 feb kl 18:19
  • 6639 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    25 feb kl 19:51
  • 6162 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    25 feb kl 20:47
  • 6504 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 19:46
  • 6286 Litografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 20:37
  • 6082 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 18:39
  • 6057 Litografi
    Upsala, 59x82
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    25 feb kl 19:19
  • 6016 Litografisk af..
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 feb kl 20:58
  • 4241 Offset tryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 feb kl 20:45
  • 4243 Offset tryck
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 20:47
  • 4242 Offset tryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    25 feb kl 20:46
  • 6554 Parti grafik
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    25 feb kl 18:25
  • 6617 Serigrafi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:26
  • 6625 Serigrafi
    Utrop: 100 - 400 kr

    25 feb kl 19:34
  • 6638 Serigrafi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 19:50
  • 6363 Stentryck
    "Wermlands Fält-jägare-Regemente". Motivet: 30x26
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 feb kl 20:41
  • Metropol Tipsar
  • 6162 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    25 feb kl 20:47