KONST / Litografier

Aktuella artister: Mårten Andersson  Stig Claesson Slas   Corneille  Yrjö Edelmann  Plura Jonsson  Stig Olson  Oscar Reutersvärd  Axel Salto  Roland Svensson
  • 7021 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    29 april kl 18:21
  • 7020 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    29 april kl 18:20
  • 8227 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    29 april kl 19:35

    8091 Färglitografi

    Plura Jonsson (f. 1951), Sverige. Signerad, numrerad 60/150. Motivet: 64x45 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    29 april kl 18:00

  • 8197 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    29 april kl 18:03
  • 8091 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    29 april kl 18:00
  • 8092 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    29 april kl 18:01
  • 7144 Färglitografi
    Sent 1800-tal, barn. Motivet: 61x41
    Utrop: 300 - 700 kr

    29 april kl 19:36
  • 8222 Färglitografi
    Utrop: 500 - 600 kr

    29 april kl 19:21
  • 8252 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    29 april kl 20:23
  • 9010 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    29 april kl 20:40
  • Metropol Tipsar
  • 8227 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    29 april kl 19:35
  • 8091 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    29 april kl 18:00