KONST / Litografier

Aktuella artister: Lasse Åberg  Astri Bergman-Taube  Maria Boczewska  Attie Brahme  Rafael Canogar  Stig Claesson Slas  Mikael Frygelius  Camilla Fuchs  Albert Johansson  Reinhold Ljunggren  Sture Nilsson  Axel Olson  Madeleine Pyk  Torsten Schonberg  Théo Tobiasse  Claude Weisbuch  Åke Westin
  • 6512 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    10 augusti kl 19:20
  • 4410 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 20:55
  • 4625 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    10 augusti kl 18:21

    1022 Färglitografi

    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 155/250, Slussen. Motivet: 48x56cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.000 kr

    24 augusti kl 20:07

  • 1020 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 19:20
  • 6132 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    10 augusti kl 18:37
  • 6134 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    10 augusti kl 18:39
  • 7121 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    10 augusti kl 18:16
  • 6135 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 18:40
  • 7065 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 19:07
  • 1022 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 20:07
  • 1014 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 18:12
  • 1025 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 18:52
  • 4630 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 18:28
  • 7019 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    10 augusti kl 18:34
  • 1002 Färglitografier
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 18:16
  • 7025 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 20:03
  • 7125 Färglitografier
    Utrop: 300 - 600 kr

    10 augusti kl 19:13
  • 5104 Färgserigrafi
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 19:12
  • 6361 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 19:37