KONST / Litografier

Aktuella artister: Mårten Andersson  Ola Åstrand  Astri Bergman-Taube  Peter Dahl  Peter Freudenthal  Stig Fyring  Erik Höglund  Ulrica Hydman-Vallien  Lennart Jirlow  Bengt Landin  Helmtrud Nyström  Michael Qvarsebo  Håkan Welin  Gösta Werner  Örjan Wikström  Sven X-et Erixson
  • 6349 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    12 jan kl 18:57
  • 6380 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    12 jan kl 19:16
  • 6486 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 18:54

    6574 Färglitografi

    Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, numrerad 12/180, daterad 2005, Målarens trädgård. Färglitografi, bildmått: 25x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x43

    Utrop: 2.000 kr

    12 januari kl 19:59

  • 6448 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    12 jan kl 18:38
  • 6506 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    12 jan kl 18:29
  • 6682 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 18:41
  • 6054 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 20:22
  • 6018 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 19:39
  • 6574 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    12 jan kl 19:59
  • 6582 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    12 jan kl 18:37
  • 6581 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    12 jan kl 19:19
  • 6232 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    12 jan kl 18:26
  • 6223 Färglitografi
    Utrop: 700 kr

    12 jan kl 19:54
  • 6348 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    12 jan kl 20:43
  • 6034 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    12 jan kl 19:32
  • 6444 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    12 jan kl 18:03
  • 6663 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    12 jan kl 18:33
  • 6499 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    12 jan kl 19:06
  • 6353 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    12 jan kl 20:08
  • 6039 Färglitografier
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 19:16
  • 6320 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    12 jan kl 19:06
  • 6224 Grafiska blad
    Utrop: 700 kr

    12 jan kl 19:58
  • 6504 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    12 jan kl 18:44
  • 6367 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    12 jan kl 18:27
  • 6366 Grafiskt blad
    Utrop: 800 kr

    12 jan kl 19:04
  • 6351 Lito/collage
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 18:17
  • 6567 Litografi
    Utrop: 1.000 kr

    12 jan kl 19:35
  • 6552 Litografi
    Utrop: 1.500 kr

    12 jan kl 20:42
  • 6423 Litografi
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 20:31
  • 6566 Litografiskt
    Utrop: 500 kr

    12 jan kl 20:10
  • Metropol Tipsar
  • 6574 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    12 jan kl 19:59