KONST / Litografier

Aktuella artister: Joakim Allgulander  Albin Amelin  Olle Ängkvist  Robert Benson  Olle Bonniér  Peter Dahl  Karin Dahlin  Claes Folcker  Roj Friberg  Göran Hahne  Staffan Hallström  Berta Hansson  Rune Jansson  Lennart Jirlow  Einar Jolin  Nils Kölare  Björn Krestesen  Carl Kylberg  Sven Lidberg  Lena A Linderholm  Jan Naliwajko  Karl Gustaf KG Nilson  Thage Nordholm  Pierre Olofsson  Axel Olson  Johan Petterson  Åke Pettersson (NÅW)  Oscar Reutersvärd  Lennart Rodhe  Lennart Roupe  Richard Ryan  Arthur Secunda  Ardy Strüwer  Marcel Strüwer-van Zuylen  Roland Svensson  Uno Vallman  Victor Vasarely  Hans Wigert  Richard Winkler  Sven X-et Erixson  Bo Yson Sjöberg
  • 6288 Färglitografi
    2 st, Georges Point, 135 upplaga, motivet: 60x57
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 20:44
  • 6060 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 18:43
  • 6059 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 18:42
  • 6070 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    23 april kl 20:33
  • 5520 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 150 kr

    23 april kl 20:10
  • 6017 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    23 april kl 19:10
  • 6121 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    23 april kl 20:00
  • 6034 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:38
  • 6166 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 20:12
  • 6195 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    23 april kl 18:04
  • 5430 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    23 april kl 18:44
  • 6147 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:36
  • 6484 Färglitografi
    Hatz, 6/150, bladets mått: 57x76
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 20:00
  • 6308 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 18:34
  • 6273 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:58
  • 6277 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 300 kr

    23 april kl 19:02
  • 6216 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:59
  • 6307 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 18:32
  • 6546 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    23 april kl 19:14
  • 6051 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    23 april kl 18:08
  • 6488 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    23 april kl 20:04
  • 6146 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:35
  • 6129 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 19:28
  • 6208 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 19:50
  • 6211 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    23 april kl 19:55
  • 6539 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:58
  • 6541 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:00
  • 6362 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:57
  • 6031 Färglitografi
    Oidentifierad konstnär, signerad, Komposition, 34x50
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 18:33
  • 6482 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 20:57
  • 5124 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 1.900 kr

    23 april kl 19:19
  • 5061 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 18:46
  • 5058 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    23 april kl 18:40
  • 8031 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 april kl 18:30
  • 8021 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 april kl 18:27
  • 5159 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    23 april kl 18:27
  • 6102 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    23 april kl 19:59
  • 5255 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 18:59
  • 5398 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 20:46
  • 6007 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    23 april kl 18:40
  • 6213 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:57
  • 6033 Färglitografi
    Signerad Wahlberg, numrerad 11/230, motivet: 45x60 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:36
  • 5231 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:10
  • 6287 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 20:43
  • 6173 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    23 april kl 20:28
  • 6057 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 18:36
  • 6165 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    23 april kl 20:11
  • 5060 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 150 kr

    23 april kl 18:44
  • 6272 Grafiska blad
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:57
  • 6271 Grafiska blad
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:56
  • 6123 Grafiskt blad
    Efter Matisse, motivet: 29x37
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 20:02
  • 6276 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:01
  • 5233 Grafiskt blad
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    23 april kl 18:14
  • 6212 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 19:56
  • 6214 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:58
  • 6210 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:54
  • 6313 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    23 april kl 18:55
  • 6327 Litografier
    2 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Dalarö, 32x42
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 19:52
  • 5066 Litografier
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:28
  • 6275 Serigrafi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:00
  • 5234 Serigrafi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    23 april kl 18:16
  • 8032 Serigrafi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 april kl 18:41
  • 6270 Serigrafier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:54
  • 6274 Serigrafier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    23 april kl 19:59
  • Metropol Tipsar
  • 6051 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    23 april kl 18:08
  • 8021 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 april kl 18:27
  • 5159 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    23 april kl 18:27
  • 8031 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 april kl 18:30
  • 8032 Serigrafi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    23 april kl 18:41
  • 5124 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 1.900 kr

    23 april kl 19:19