BELYSNING / Bordslampor

Aktuella artister: Monica Backström
  • 4237 Bordsfotogenla..
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:52
  • 3041 Bordslampa
    1930-tal, Tenn. Höjd: 44 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:52
  • 4238 Bordslampfor
    Kolonn, mässing. Höjd: 52 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:28
  • 4235 Bordslampfot
    Porslin, Signerad B Oppelig, figural
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:03