ÖVRIGT / Textilier & Vintage

Aktuella artister: Andy Warhol
  • 6345 Broderi
    Kina, 1800-tal, 40x34
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 feb kl 18:07
  • 6337 Dukar
    3 st, Linne
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 18:56
  • 6564 Hatt
    Utrop: 7.000 - 1.000 kr

    25 feb kl 20:27
  • 6062 Linnedukar
    + servetter, Linne, diverse
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    25 feb kl 20:59
  • 6164 Linnedukar
    9 st, olika storlekar
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 feb kl 20:06
  • 6668 Matta / väggte..
    Vasilij Kandinskij, "Abstract", signerad, 79x79 cm
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    25 feb kl 20:55
  • 6060 Minkpäls
    KC Lundgren, Stockholm
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    25 feb kl 20:35
  • 6225 Tygtavla
    Marimekko, Erja Hirvi, Kaakaopuu, 95x141
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    25 feb kl 18:50
  • Metropol Tipsar
  • 6668 Matta / väggte..
    Utrop: 3.000 kr

    25 feb kl 20:55
  • 6564 Hatt
    Utrop: 1.000 kr

    25 feb kl 20:27