bakg

MÖBLER / Skåp & hyllor


  • 1028 Hängskåp
    Rokoko. Längd: 60 cm. Djup: 20 cm, höjd: 70 cm
    Utrop: 2.400 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:32
  • 6274 Sideboard
    Rokokostil. Längd: 175, djup: 45 cm, höjd: 80 cm
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    20 augusti kl 18:00
  • 7134 Sideboard
    valnöt. Längd: 150, djup: 45 cm, höjd: 101 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    20 augusti kl 20:01
  • 1018 Skåp
    1700-tal, Intarsia, obruten proveniens fam Gyllens..//
    Utrop: 12.000 - 15.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:28
  • 6135 Skåp
    Barockstil, 1800-tal. Senare underrede, Längd: 130..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    20 augusti kl 19:05


Taggar på denna sida:
hängskåp sideboard skåp



  • Metropol Tipsar
  • 1018 Skåp
    1700-tal, Intarsia, obruten proveniens fam Gyllens..//
    Utrop: 15.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:28
  • 1028 Hängskåp
    Rokoko. Längd: 60 cm. Djup: 20 cm, höjd: 70 cm
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 augusti kl 20:32
  • 6135 Skåp
    Barockstil, 1800-tal. Senare underrede, Längd: 130..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    20 augusti kl 19:05




Ladda ner broschyr