MÖBLER / Skåp & hyllor

Aktuella artister: Kerstin Hörlin-Holmquist
  • 8359 Étagère
    Idegran. Längd: 35, djup: 27 cm, höjd: 66 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    23 maj kl 20:13
  • 7394 Hörnskåp
    1800-tal, bemålad. Höjd: 198, nyckel
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    23 maj kl 20:49
  • 8148 Lavoar
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    23 maj kl 18:12

    1032 Skåp

    Barock, Ek. Proveniens Geddeholms herrgård. Bredd: 135 cm. Djup: 54 cm, höjd: 193 cm, nyckel

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    23 maj kl 18:09

  • 1032 Skåp
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    23 maj kl 18:09
  • 8355 Skåp
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    23 maj kl 20:40
  • 8358 Skåp
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    23 maj kl 20:52
  • 8180 Skåp
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    23 maj kl 19:01
  • Metropol Tipsar
  • 1032 Skåp
    Utrop: 3.000 kr

    23 maj kl 18:09