bakg

MÖBLER / Skåp & hyllor


  • 7394 Hörnskåp
    1800-tal, bemålad. Höjd: 198, nyckel
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:49
  • 1032 Skåp
    Barock, Ek. Proveniens Geddeholms herrgård. Bredd:..//
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 18:09
  • Metropol Tipsar
  • 1032 Skåp
    Barock, Ek. Proveniens Geddeholms herrgård. Bredd:..//
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 18:09




Ladda ner broschyr