KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.
Aktuella artister: Alf Olsson
-
5276 Collage
Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:10 -
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:53 -
5199 Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x2..//
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:29
-
5199 Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
29 april kl 20:29
-
5016 Väggrelief
Paul Sevehon. Signerad, daterad 1973, blandteknik,..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38
- Metropol Tipsar
-
5199 Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x2..//
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:29