bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Lennart Jirlow
  • 6217 Fotografikonst
    Baron Ludovic. Signerad, numrerad 82/500, "La Libe..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 20:55
  • 6216 Fotografikonst
    Bin Yang. Signerad, numrerad 17/200, blomsterstill..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:31
  • 6213 Fotografikonst
    Kurt Arrigo. Signerad, numrerad 11/200, fire and w..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:25

    1011 Ikon

    Ryssland, 1800-tal, 29x22 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    25 januari kl 20:14


  • 6218 Fotografikonst
    Luis Mariano González. "Seasons". Signerad, numrer..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:22
  • 6214 Fotografikonst
    Oliviero Toscani. Signerad, numrerad 63/200, "Tosc..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:36
  • 1011 Ikon
    Ryssland, 1800-tal, 29x22 cm
    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 20:14
  • 6516 Offsettryck
    5 st, i mapp, Ulf Larsson, "Sagans Värld", 260-upp..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 18:47
  • 6101 Tavla
    Bemålat tryck, pannå, 8x12 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:45
  • 6482 Tryck
    3 st, Napoleon Bonaparte, porträtt. Motivet: 11x8-..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 18:13
  • 6285 Tryck
    6 st, efter von Wright, fåglar. Motivet: 52x63cm-1..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:50
  • 6480 Tryck
    Napoleon Bonaparte, på häst, 1863. Motivet: 37x30cm
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 18:31
  • 6479 Tryck
    The Surrender of Napoleon to Great Britain. Motive..//
    Utrop: 500 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 18:38
  • Metropol Tipsar
  • 1011 Ikon
    Ryssland, 1800-tal, 29x22 cm
    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 20:14
  • 6213 Fotografikonst
    Kurt Arrigo. Signerad, numrerad 11/200, fire and w..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 jan kl 19:25




Ladda ner broschyr