bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Hans Arnold  Lars Erik Falk  Johan Leksell  Brita Streijffert
  • 7463 Diverse lösa b..
    ca 20st, tryck/litografier, oramade lösa blad
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 18:37
  • 7410 Färgkrita
    2 st, Brita Streijffert (1917-2006), Sverige. Sign..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 19:56
  • 7103 Fotografier
    2 st, Hien Lam Duc, Kina/Laos, 23x28, yttermått in..//
    Utrop: 500 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 19:21
  • 7450 Grafisk affisch
    Lars Erik Falk (f. 1922), Sverige. Konstruktiv ten..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 20:36
  • 7160 Grafiskt blad
    Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Signerad i tryck..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 20:54
  • 7031 Siluettavlor
    3 st, Johan Leksell (1874-1932), Sverige. Signerad..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 18:42
  • 7321 Tavlor
    2 st, med reliefdekor, Kina, yttermått inklusive r..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 20:28
  • 7322 Tavlor
    2 st, med reliefdekor, Kina, yttermått inklusive r..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 19:10
  • 7097 Tavlor
    4 st, Orientaliska, 23x31, yttermått inklusive ram..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 20:48
  • 7461 Tryck
    Marilyn Monroe, yttermått inklusive ram: 66x66cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    6 december kl 18:18




Ladda ner broschyr