bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Juan Cano  Rikke Darling  Vladimir Kamendy  Anita Paulsson  Jan Rufelt  Daniel Vandinja
  • 8459 Filmaffisch
    Inramad, "Ride the wild surf", 1964, yttermått ink..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:23
  • 8136 Fotografi
    1950-tal, 34x26, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:30
  • 8003 Gicléetryck
    Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Dagmamman". Si..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 18:51

    2148 Tavla

    The Royal Geographical Society Sterling Silver Map, London, England, 37x56, yttermått inklusive ram: 52x70

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    23 maj kl 18:26


  • 7006 Gicléetryck
    Anna Essipova. "Uggla". Signerad, numrerad 28/50. ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:55
  • 7004 Gicléetryck
    Carl Linderoth. "Crowd". Signerad, numrerad 75/150..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:55
  • 7009 Gicléetryck
    Dan Sapunar, "Vector". Signerad, numrerad 30/30. T..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:55
  • 8004 Gicléetryck
    Daniel Vandinja (f. 1973), Sverige. "Komposition"...//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:09
  • 8001 Gicléetryck
    Jan Rufelt (f. 1956), Sverige. "Mansion". Signerad..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 18:17
  • 8002 Gicléetryck
    Juan Cano (f. 1954), Sverige. "Kollage". Signerad,..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 18:34
  • 7007 Gicléetryck
    Markus Jakobsson. "Rainy day". Signerad, numrerad ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:55
  • 8005 Gicléetryck
    Nutida konstnär. "Dans". Signerad Linnea Larsson, ..//
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:26
  • 8006 Gicléetryck
    Rikke Darling (f. 1975), Danmark. "Bubbles". Signe..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:43
  • 5010 Gicléetryck
    Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Ibiza even..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en månad
    20 juni kl 20:52
  • 7002 Gicléetryck
    Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Medelhav"...//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:55
  • 8324 Miniatyrer
    2 st, Bellman & Jenyy Lind, yttermått inklusive ra..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:46
  • 6553 Tavla
    1800-tal, Broderad, Hus, 22x26, yttermått inklusiv..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:40
  • 8256 Tavla
    Aktiebrev, "Krüger & Toll", yttermått inklusive ra..//
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:27
  • 7554 Tavla
    Hermés (scarf), La promenade de longchamps, ytterm..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 20:13
  • 7288 Tavla
    intarsia, motiv från Sorrento, Italien. Yttermått ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:55
  • 8221 Tavla
    med förgylld ram, 1850, Namsdagstext, yttermått in..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 18:42
  • 2148 Tavla
    The Royal Geographical Society Sterling Silver Map..//
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 18:26
  • 8147 Väggrelief
    motiv från antiken, gips, 32x56 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 19:28
  • Metropol Tipsar
  • 2148 Tavla
    The Royal Geographical Society Sterling Silver Map..//
    Utrop: 2.600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    23 maj kl 18:26




Ladda ner broschyr