bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Vladimir Kamendy
  • 7006 Gicléetryck
    Anna Essipova. "Uggla". Signerad, numrerad 28/50. ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:55
  • 7004 Gicléetryck
    Carl Linderoth. "Crowd". Signerad, numrerad 75/150..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:55
  • 7009 Gicléetryck
    Dan Sapunar, "Vector". Signerad, numrerad 30/30. T..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:55
  • 7007 Gicléetryck
    Markus Jakobsson. "Rainy day". Signerad, numrerad ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:55
  • 5010 Gicléetryck
    Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Ibiza even..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 34 dagar
    20 juni kl 20:52
  • 7002 Gicléetryck
    Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Medelhav"...//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:55
  • 6553 Tavla
    1800-tal, Broderad, Hus, 22x26, yttermått inklusiv..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 19:40
  • 7554 Tavla
    Hermés (scarf), La promenade de longchamps, ytterm..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 20:13
  • 7288 Tavla
    intarsia, motiv från Sorrento, Italien. Yttermått ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 19:55
  • 8147 Väggrelief
    motiv från antiken, gips, 32x56 cm
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 maj kl 19:28




Ladda ner broschyr