bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Arvo Luik
  • 1652 Emaljmålning
    Arvo Luik (f. 1949), Estland. Kantareller. Signera..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 november kl 20:13
  • 1025 Grafiska blad
    2 st. Ej signerad. Motivet: 28x23 cm
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 november kl 20:29
  • 1500 Grafiskt blad
    Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 35x42cm
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 november kl 19:45
  • 1578 Tavla
    bemålad textil, Sophia Meitsleiter, 1800-tal, 19x2..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 november kl 20:54
  • 8664 Tavla
    sidenbroderi, 10x12,5
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    2 november kl 20:30




Ladda ner broschyr