ÖVRIGT / Diverse

Aktuella artister: Gunnar Ander  Kaj Franck
  • 7111 Bänkar
    Furu, Ett par. Längd: 220cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    10 augusti kl 20:05
  • 3009 Eldhundar
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.400 kr

    om en månad
    31 augusti kl 19:43
  • 7044 Fat
    Alessi, Delvis förgyllt
    Utrop: 300 - 800 kr

    10 augusti kl 18:20

    3009 Eldhundar

    Ett par, Empire, Dekor med Sfinxer, mässing / järn. Längd: 63, höjd: 25 cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 4.400 kr

    31 augusti kl 19:43

  • 6196 Fat
    Metall, 22x21cm. Signerad, G Toth 1994
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 19:46
  • 7056 Ljuslykta
    England. Höjd: 43cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    10 augusti kl 19:26
  • 5120 Pressfotografier
    Utrop: 300 - 700 kr

    10 augusti kl 18:11
  • 7048 Rumsavdelare
    höjd: 167cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    10 augusti kl 19:31
  • 7145 Skålar
    Utrop: 300 - 600 kr

    10 augusti kl 19:55
  • 7116 Vaser
    2 st, mässing, patronhylsor. Höjd: 26-31 cm
    Utrop: 300 - 500 kr

    10 augusti kl 20:46
  • Metropol Tipsar
  • 3009 Eldhundar
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.400 kr

    om en månad
    31 augusti kl 19:43