KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick
Aktuella artister: Anders Zorn
6246 Etsning
Utrop: 500 kr
25 mars kl 19:55 -
6271 Grafiska blad
Utrop: 2.000 kr
25 mars kl 18:09 -
6403 Träsnitt
Hugo Gehlin. Signerad, ej numrerad, studie, 26x19,5
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:18
6271 Grafiska blad
3 stAnders Zorn (1860-1920), Sverige, efter. Ej signerade med blyerts. Omnibus (22x15,5 cm), Gustav V (21,8x12,5 cm), Maja von Heijne (21,5x17,5 cm). Yttermått inklusive ram: ca 32x25 cm. Ej examinerad ur ram
Utrop: 2.000 kr
25 mars kl 18:09
- Metropol Tipsar
6271 Grafiska blad
Utrop: 2.000 kr
25 mars kl 18:09