KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Preston Cribb  Svenolov Ehrén  Jean-Louis Forain  Jacobus Houbraken  Bengt Landin  Axel Lilliehöök  Karin Mamma Andersson  Helmer MasOlle
  • 4017 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:24
  • 4018 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:26
  • 4189 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 19:10
  • 7174 Etsningar
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:47
  • 7147 Etsningar
    Utrop: 500 - 800 kr

    17 december kl 19:59
  • 3028 Färgträsnitt
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    17 december kl 19:31
  • 4187 Kopparstick
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    17 december kl 19:06
  • 7044 Träsnitt
    3 st, Japan, 1900-tal. Motivet. 30x20 & 21x33
    Utrop: 100 - 600 kr

    17 december kl 19:34
  • Metropol Tipsar
  • 3028 Färgträsnitt
    Utrop: 4.000 kr

    17 december kl 19:31