KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Bo Beskow  Sten Eklund  Sixten Haage  Louis Nitka  Pär Gunnar Thelander  Gérard Titus-Carmel  Torbjörn Zetterholm
  • 6162 Etsningar
    4 st, W Pech. Signerade, kompositörer, 11x9cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    25 jan kl 20:16
  • 6390 Färgetsning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    25 jan kl 19:16
  • 3614 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:30

    6390 Färgetsning

    Bo Beskow (1906-1989), Sverige. Signerad, numrerad 1/1. Motivet: 26x34cm

    Utrop: 1.500 kr
    Pris just nu 1.100 kr

    25 januari kl 19:16

  • 6580 Färgetsningar
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    25 jan kl 18:04
  • 6176 Fotogravyrer
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    25 jan kl 20:04
  • 6098 Gravyr
    W Jay, "Crossing the Brook". Motivet: 59x36 cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    25 jan kl 19:25
  • 6577 Kopparstick
    "K Edward the Confessor", 38x22 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    25 jan kl 20:03
  • 6195 Kopparstick
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 jan kl 20:04
  • 6481 Kopparstick
    Utrop: 300 - 800 kr

    25 jan kl 19:48
  • 6009 Träsnitt
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    25 jan kl 19:57
  • Metropol Tipsar
  • 6390 Färgetsning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    25 jan kl 19:16