Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick



Aktuella artister: Svenolov Ehrén  Bertram Schmiterlöw
  • 2064 Etsning
    Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Sverige. Signerad..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:14
  • 2027 Etsning
    Lars Moberg. Signerad, numrerad 9/30, daterad 1957..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:58
  • 4479 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Studie, Signerad. Bladets ..//
    Utrop: 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:23
  • 2057 Träsnitt
    2 st, Per Franzén. Signerad, numrerad 360-upplaga,..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:47
  • 4107 Träsnitt
    Japan, 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x32 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 19:41
  • 2017 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Mariaberget S..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:28
  • 3034 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmot..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:19




Ladda ner broschyr