KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Acke Åslund  Nils Asp  James Coignard  Erik Ekroth  Jacob Folkema  Axel Fridell  Niklas Göran  Walter Rudolf Mumprecht  Suzanne Nessim  Pär Gunnar Thelander
  • 1007 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    2 november kl 18:40
  • 1581 Etsning
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    2 november kl 19:58
  • 8340 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    2 november kl 19:36

    1581 Etsning

    Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Kust. Signerad. Motivet: 15x19,5 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    2 november kl 19:58

  • 1031 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 november kl 20:26
  • 1498 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, 1956,19x22cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    2 november kl 20:13
  • 1582 Etsning
    signerad, fiskebåtar. Motivet: 17x29 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 november kl 20:03
  • 1142 Etsningar
    6 st, Kina. Motivet: ca 7x6 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    2 november kl 18:10
  • 1579 Etsningar
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 november kl 18:46
  • 8670 Färgetsning
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    2 november kl 19:06
  • 8503 Färgetsning
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    2 november kl 18:07
  • 1174 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    2 november kl 18:10
  • 7080 Färgetsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    2 november kl 20:01
  • 1173 Färgetsningar
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    2 november kl 20:26
  • 1466 Kopparstick
    3 st, Ramade, Antika, fd boksidor, Motivet. 21x14,5
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    2 november kl 20:08
  • 1078 Träsnitt
    Japan, ca 33x23 cm
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    2 november kl 18:54
  • Metropol Tipsar
  • 1581 Etsning
    Utrop: 2.600 kr

    2 november kl 19:58