KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Sten Eklund  Erik Höglund  Hasse Lindroth  Anna Petrus  Harald Sallberg
  • 1019 Färgetsning
    Utrop: 100 - 400 kr

    om tre veckor
    24 augusti kl 18:20
  • 2244 Färgetsningar
    Utrop: 300 - 700 kr

    10 augusti kl 19:37
  • 2245 Färgetsningar
    Utrop: 300 - 700 kr

    10 augusti kl 19:40
  • 7028 Träsnitt
    Anna Petrus (1886-1949), Sverige. Signerad, 30x24 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    10 augusti kl 20:48