KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Svenolov Ehrén â€¢ Hasse Lindroth â€¢ Gudmar Olovson
  • 6573 Etsning
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 20:15
  • 6436 Etsning
    Utrop: 700 kr

    19 jan kl 18:20
  • 6344 Färgetsning
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 18:54

    6445 Träsnitt

    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad -66, Katarinahissen. Bildmått: 85x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm

    Utrop: 2.000 kr

    19 januari kl 20:06

  • 6445 Träsnitt
    Utrop: 2.000 kr

    19 jan kl 20:06
  • Metropol Tipsar
  • 6445 Träsnitt
    Utrop: 2.000 kr

    19 jan kl 20:06