KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick
Aktuella artister: Svenolov Ehrén • Hasse Lindroth • Gudmar Olovson
6573 Etsning
Utrop: 500 kr
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Utrop: 700 kr
19 jan kl 18:20 -
6344 Färgetsning
Utrop: 500 kr
19 jan kl 18:54
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad -66, Katarinahissen. Bildmått: 85x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm
Utrop: 2.000 kr
19 januari kl 20:06
6445 Träsnitt
Utrop: 2.000 kr
19 jan kl 20:06
- Metropol Tipsar
6445 Träsnitt
Utrop: 2.000 kr
19 jan kl 20:06