Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick



Aktuella artister: Carl Larsson  Evert Lundquist  Nils G Stenqvist
  • 5303 Etsning
    Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 19:17
  • 5215 Etsning
    Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 18:02
  • 8236 Färgetsning
    Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Signerad, n..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 20:43
  • 8218 Kopparstick
    "La Scandinavie 1647", kolorerad, 30,5x30 cm, ytte..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 18:02
  • 8280 Kopparstick
    Drottning Kristina, petit sculpsit Sebastian Bourd..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 18:43
  • 8281 Kopparstick
    Fätmarskalk Hans Christoffer, Köningsmark, oramat ..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 19:36
  • 8279 Kopparstick
    Föreställande Esbjörn Christian Reuterholm(1710-17..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 20:15
  • 8282 Kopparstick
    Maria Magdalena af Helffenstein - Wiesensteig (156..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    29 juli kl 18:24




Ladda ner broschyr