KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Axel Fridell  Harald Sallberg
  • 9468 Etsning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    9 augusti kl 19:15
  • 9467 Etsning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    9 augusti kl 19:13
  • 9477 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 augusti kl 19:29

    9468 Etsning

    Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad, Selma Lagerlöf. Bildmått: 19x11, yttermått inklusive ram: 28x21 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    9 augusti kl 19:15

  • 9471 Träsnitt
    Utrop: 300 - 700 kr

    9 augusti kl 19:20
  • Metropol Tipsar
  • 9468 Etsning
    Utrop: 2.000 kr

    9 augusti kl 19:15