KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Gerhard Albe  Eric Detthow  Bruno Ekström  Axel Fridell  Evert Lundquist  Nils G Stenqvist  Hans Wigert  Anders Zorn
  • 6416 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    20 november kl 19:47
  • 6418 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    20 november kl 19:51
  • 6417 Etsning
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    20 november kl 19:50
  • 6264 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    20 november kl 18:21
  • 6230 Etsning
    efter Rembrandt, Nattvakten, motivet: 32x39
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    20 november kl 19:28
  • 6415 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    20 november kl 19:46
  • 6131 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    20 november kl 19:12
  • 6267 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    20 november kl 18:25
  • 6269 Etsning
    Seymour Haden, "Old Chelsea", motivet: 11,5x20
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    20 november kl 18:26
  • 6146 Etsning
    Sign Billing, 3/50, -84, Järnväg, motivet: 39x31
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    20 november kl 20:30
  • 6240 Etsning
    Signerad, motiv från Genève, motivet: 15x21
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    20 november kl 20:23
  • 6266 Etsning
    Ulla Fries, "Murenor", 18/90,1978, motivet: 22x18
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 700 kr

    20 november kl 18:23
  • 6265 Färgetsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    20 november kl 18:22
  • 6126 Färgetsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    20 november kl 18:55
  • 5579 Fotogravyr
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    20 november kl 18:10
  • 6231 Gravyr
    1700-tal, Pan vinto da amore, bladets mått: 33x21
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    20 november kl 19:29
  • 6233 Gravyr
    Efter Cunego, motivet: 40x28
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    20 november kl 19:32
  • 6191 Gravyr
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    20 november kl 20:21
  • 6232 Kopparstick
    interiör, bladets mått: 21x16
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    20 november kl 19:31
  • 6263 Torrnålsetsning
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 600 kr

    20 november kl 18:19