bakg

KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick



Aktuella artister: Stig Borglind  Lena Cronqvist  Salvador Dalí  Albert Engström  Lena Günther Strååt  Sven Ljungberg  Sven X-et Erixson
  • 8234 Etsning
    Albert Engström (1869-1940), Sverige. Dalecarlo, s..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 18:16
  • 8085 Etsning
    Stig Borglind (1892-1965), Sverige. "Fiskar. Signe..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 18:22
  • 8100 Etsningar
    2 st, Lena Günther Strååt (1917-2016), Sverige. Mo..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 18:33
  • 8090 Färgetsning
    Lindquist. Signerad, numrerad 105/320, komposition..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 18:51
  • 7046 Kopparstick
    3 st, The meeting of Edward V and his brother the ..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 19:47
  • 8053 Träsnitt
    + färgkrita, Ryssland. Signerade. 1983 + 1991. Bil..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 18:45
  • 7438 Träsnitt
    Sven Ljungberg (1913-2010), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 oktober kl 19:04




Ladda ner broschyr