ÖVRIGT / Leksaker

Aktuella artister: Lennart Jirlow
  • 2171 Dockmöbler
    4 delar, 1930-/40-tal
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    25 sept kl 19:54
  • 8129 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    om 34 dagar
    23 oktober kl 20:46
  • 2088 Sparkbil
    Plåt, Nutida, längd: 80 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    25 sept kl 19:32
  • Metropol Tipsar
  • 8129 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    om 34 dagar
    23 oktober kl 20:46