bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Acke Åslund  Ivan Bergdahl  Oscar Björck  Lars Boethius  Hans Buchholz  Erik Cedervall  Ava de Lagercrantz  Acke Fornander  Bror Ingemar Fröberg  Edith Gert  Gunnar Greiber  Elise Hallenborg  John Hedberg  Ebbe Höglund  Kurt Jungstedt  Stig Kjellin  Tord Leander Engström  Georg Lodström  Akke Hugh Malmeström  Seth Roland Martin  Luz Miranda  Knut Norman  Edvin Ollers  Nils Olzon  Erik Osslund  Hanna Pauli  Gunnar Persson  Axel Peter  Eli Rasmussen  Martha Rydell-Lindström  Batte Sahlin  Jöran Salmson  Elsa Schultz-Moberger  Oscar Stenvall  Hans Walter Sundberg  Bertil Wahlberg  Ehrnfried Wahlqvist  Thure Wallner  Carl Gustaf Wallström  Bertil Widbrant
  • 1288 Oljemålning
    1800-tal, Stilleben. Olja på duk, 63x45 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:36
  • 2248 Oljemålning
    A Bertil Eriksson, "Den stora branden på söder 175..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:46
  • 2251 Oljemålning
    A Bertil Eriksson, "Eldkvarn brann ner den 31 okto..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:51
  • 2253 Oljemålning
    A Bertil Eriksson, "Klarabranden 8-9 Juni 1751, se..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:52
  • 2250 Oljemålning
    A Bertil Eriksson, "slottet Tre Kronor Brann den 7..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:49
  • 6575 Oljemålning
    Acke Åslund (1881-1958), Sverige. Skördemotiv. Mon..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:21
  • 2114 Oljemålning
    Acke Fornander (1908-1990), Sverige. Sydländskt mo..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:29
  • 2085 Oljemålning
    Åke Wickström (f. 1927), Gårdsmotiv. Olja på duk, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:46
  • 9378 Oljemålning
    Akke Hugh Malmeström (1894-1968), Sverige. Motiv f..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:11
  • 2518 Oljemålning
    Ava de Lagercrantz (1862-1938), Sverige. Paris 188..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:15
  • 1363 Oljemålning
    Axel Peter (1863-1942), Sverige. Fruktstilleben. O..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:54
  • 2320 Oljemålning
    B E Böe, Landskap. Olja på duk, 55x47
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:02
  • 1497 Oljemålning
    Batte Sahlin (f. 1929), Sverige. Signerad -62, Kom..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:08
  • 2008 Oljemålning
    Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Man på väg. Ol..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:10
  • 2119 Oljemålning
    Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Sydländsk by, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:53
  • 2061 Oljemålning
    Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Blåmesar. Olja..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:55
  • 1304 Oljemålning
    Björn Hallström (1916-1982), Sverige. 1916, signer..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:23
  • 2178 Oljemålning
    Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), Sverige. Hus, Si..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:00
  • 2039 Oljemålning
    C Holst, Fiskeläge, 1924,44x64
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:31
  • 2205 Oljemålning
    C Sandahl, 1907, Stilleben, 28x43
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:10
  • 1323 Oljemålning
    Carl Gustaf Wallström (1831-1904), Sverige. Marin,..//
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:17
  • 2238 Oljemålning
    Corshammar, Kust, signerad. Olja på pannå, oramad,..//
    Utrop: 100 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:51
  • 2444 Oljemålning
    Ebbe Höglund (1914-1993), Sverige. Flicka, 61x47
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:57
  • 1432 Oljemålning
    Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Sydländskt land..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:41
  • 5003 Oljemålning
    Ehrnfried Wahlqvist (1815-1895), Sverige. Monogram..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:58
  • 5004 Oljemålning
    Ehrnfried Wahlqvist (1815-1895), Sverige. Monogram..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.200 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 19:20
  • 2245 Oljemålning
    Einar Berg, Segelbåtar, signerad. Olja på pannå, 6..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:35
  • 2244 Oljemålning
    Einar Berger, män i båtar, signerad. Olja på duk, ..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:34
  • 1170 Oljemålning
    Elise Hallenborg (1846-1882), Sverige. Landskap me..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:59
  • 1348 Oljemålning
    Erik Cedervall (1923-2013), Sverige. "Cité Univers..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:29
  • 1347 Oljemålning
    Erik Cedervall (1923-2013), Sverige. "Gröna hus oc..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:27
  • 1442 Oljemålning
    Erik Osslund (1913-1982), Sverige. Sätervallen Här..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:51
  • 1333 Oljemålning
    Eugène Babouléne, hamn i Bretagne. Signerad E Babo..//
    Utrop: 6.000 - 8.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:56
  • 1440 Oljemålning
    Georg Lodström (1915-1972), Sverige. Stockholm. Ol..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:49
  • 1189 Oljemålning
    Gösta Wahlin, tvillingar, signerad, -67. Olja på d..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:39
  • 1316 Oljemålning
    Göthe Sundgren, komposition, signerad. Olja på duk..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:02
  • 2099 Oljemålning
    Gunnar Persson (1908-1975), Sverige. Interiör med ..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:04
  • 2405 Oljemålning
    Hällgren, "Soffhörnet", signerad. 55x50
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:26
  • 1098 Oljemålning
    Hans Buchholz (1906-1984), Sverige. Olja på pannå,..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:41
  • 1066 Oljemålning
    Hans Ekegardh, tillskriven, Stilleben. Olja på duk..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:20
  • 2348 Oljemålning
    Hans Walter Sundberg (f. 1922), komposition, signe..//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:09
  • 2035 Oljemålning
    iok, monogramsignatur, Kustlandskap, 11x16
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:23
  • 2267 Oljemålning
    Ivan Bergdahl (f. 1929), Sverige. Mot Tjuåltadalen..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:49
  • 5013 Oljemålning
    Johan Ericson, Motiv från Bretagne, 24x33 cm
    Utrop: 2.400 - 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 19:47
  • 2113 Oljemålning
    John Hedberg (1895-1957), Sverige. Stadsmotiv. Sig..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:28
  • 2131 Oljemålning
    John Heijke, Signerad -87, Kustväg. Olja på duk, 2..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:14
  • 2219 Oljemålning
    Jöran Salmson (f. 1911), Sverige. Signerad. 1951, ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:28
  • 2305 Oljemålning
    Kina, Tidigt 1900-tal. Olja på duk, 83x39
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:49
  • 2076 Oljemålning
    Knut Norman (1896-1977), Sverige. Fiske vid Lofote..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:01
  • 3169 Oljemålning
    Kopia, Flicka med videkvistar, 23x17
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:43
  • 5024 Oljemålning
    Kurt Jungstedt (1894-1963), Sverige. Stockholmsmot..//
    Utrop: 6.000 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:18
  • 2084 Oljemålning
    Kurt Nyström, Samepojke, Signerad. Olja på duk, 23x18
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:45
  • 2423 Oljemålning
    Lars Boethius (1903-1968), Sverige. Stilleben, omk..//
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:40
  • 1305 Oljemålning
    Leif Nilsson, Kustmotiv. Olja på pannå, 15x32
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:25
  • 9178 Oljemålning
    Luz Miranda (f. 1965), Sverige. "Buketten i huset"..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:24
  • 2126 Oljemålning
    Martin Helmfrid, "Årsta äng" (Årsta dal), Signerad..//
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:04
  • 2180 Oljemålning
    Mauritz Lind, romantiskt motiv, signerad, -21. Olj..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:38
  • 2498 Oljemålning
    Nils Olzon (1891-1953), Sverige. Vinterlandskap, s..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:06
  • 1005 Oljemålning
    Oidentifierad Konstnär, kopia efter Herman af Sill..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:23
  • 1194 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Aftonstämning. Olja på duk..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:47
  • 1010 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Clown. Signerad, daterad 2..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:49
  • 2404 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Djur, signerad. Olja på pa..//
    Utrop: 300 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:25
  • 2403 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Figurer, 1963, duk, 55x40
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:24
  • 2047 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Komposition, Sign Chan. Ol..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:36
  • 2417 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Landskap. Olja på pannå, 1..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:35
  • 2351 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Paris, ej signerad, 64x50
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:12
  • 2034 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Sign Lorder, Paris, 50x60
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:22
  • 2120 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Sign Mart, Landskap med br..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:55
  • 2446 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad -71, Solnedgång v..//
    Utrop: 100 - 400 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:58
  • 2129 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad J v Koch..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:09
  • 2062 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja p..//
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:56
  • 1227 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Stillben. Signerad, datera..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:17
  • 2353 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, signerad...//
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:14
  • 2128 Oljemålning
    Oidentifierad konstnär. Studie61x44
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:08
  • 5017 Oljemålning
    Oscar Björck (1860-1929), Sverige. Seans, uppfodra..//
    Utrop: 12.000 - 15.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 18:33
  • 1400 Oljemålning
    Oscar Stenvall (1856-1916), Sverige. Stadsmotiv. E..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:43
  • 2118 Oljemålning
    Per Jäderstrand, Stilleben, signerad. Olja på duk,..//
    Utrop: 100 - 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:48
  • 2221 Oljemålning
    Per Månsson, Stilleben med svampar, signerad. Duk,..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:33
  • 2361 Oljemålning
    Pierre van der Stok, Signerad -94, Stockholm. Olja..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:27
  • 1178 Oljemålning
    René Vauquelin (f. 1854), Frankrike. Signerad. Kus..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:26
  • 2274 Oljemålning
    Seth Roland Martin (1886-1925), Sverige. Berguv & ..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:57
  • 2181 Oljemålning
    Signerad A Dollmen, -53. Olja på duk, 30x41
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:19
  • 2468 Oljemålning
    signerad, "Don Quijote". Olja på duk, 101x100
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:52
  • 2467 Oljemålning
    signerad, -70, stilleben. Olja på duk, 65x65
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:50
  • 2466 Oljemålning
    signerad, -71, kvinnor. Olja på duk, 68x55
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:49
  • 2464 Oljemålning
    signerad, -71. Olja på duk, 90x66
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:47
  • 2239 Oljemålning
    Stig Kjellin (f. 1914), Sverige. Klädhängerskan i ..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 18:54
  • 1285 Oljemålning
    Thure Wallner (1888-1965), Sverige. Skärgårdsmotiv..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:20
  • 1171 Oljemålning
    Tillskriven Alfred Wahlberg, påskrift a tergo, Hus..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:04
  • 2078 Oljemålning
    Tord Leander Engström (1914-1985), Sverige. Silver..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:13
  • 2228 Oljemålning
    Yngve Hulling, Kustlandskap med tallar, Signerad. ..//
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 19:58
  • 2185 Oljemålningar
    2 st, Alpmotiv Tyskland. Olja på pannå, 12x17
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:35
  • 2073 Oljemålningar
    2 st, Tadeusz Kamasa (1924-2003), Porträtt. Olja p..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 18:47
  • Metropol Tipsar
  • 1497 Oljemålning
    Batte Sahlin (f. 1929), Sverige. Signerad -62, Kom..//
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:08
  • 5024 Oljemålning
    Kurt Jungstedt (1894-1963), Sverige. Stockholmsmot..//
    Utrop: 6.000 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:18
  • 1323 Oljemålning
    Carl Gustaf Wallström (1831-1904), Sverige. Marin,..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    22 oktober kl 20:17
  • 6575 Oljemålning
    Acke Åslund (1881-1958), Sverige. Skördemotiv. Mon..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:21
  • 5013 Oljemålning
    Johan Ericson, Motiv från Bretagne, 24x33 cm
    Utrop: 3.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 19:47
  • 5004 Oljemålning
    Ehrnfried Wahlqvist (1815-1895), Sverige. Monogram..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.200 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 19:20
  • 5003 Oljemålning
    Ehrnfried Wahlqvist (1815-1895), Sverige. Monogram..//
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:58
  • 1333 Oljemålning
    Eugène Babouléne, hamn i Bretagne. Signerad E Babo..//
    Utrop: 8.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 20:56
  • 5017 Oljemålning
    Oscar Björck (1860-1929), Sverige. Seans, uppfodra..//
    Utrop: 15.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    29 oktober kl 18:33




Ladda ner broschyr