KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229408
nr 1522 9408
Axel Nipstad
(1901-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 57, Fjällandskap. Olja på pannå, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:27:29
150 kr
Axel Nipstad
Läs mer om Axel Nipstad