KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12246003

nr 1224 6003

Rysk Konstnär, Signerad, Kovalskaya, 1915, Vinterlandskap. Olja på duk, 66x100

Utrop:

8.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:06:32

8/12 07:36:56 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 10 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska