KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309293

nr 1730 9293

Beth Zeeh

(1911-2004), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm

Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 19:12:22

Beth Zeeh

Läs mer om Beth Zeeh