ART / Oil paintings / Oil painting 13128619
nr 1312 8619
OIL PAINTING
Signerad Ludvig, -18, landscape. Oil on canvas, 24x38,
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, daterad Ludvig -18. Olja på duk, 24x38 cm
SEK 350
Monday Mars 9 2020
at 19:39:21
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr