KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16652012

nr 1665 2012

Anton Lindfors

(1881-1950), Finland

Oljemålning, Anton Lindfors (1881-1950), Finland, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk på pannå, 25x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x45 cm

Anton Lindfors, finländsk målare född 1881, död 1950.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:05:12

9/12 19:59:43 1      300 kr
9/12 20:00:12 2      Vinnande bud

Anton Lindfors

Läs mer om Anton Lindfors