KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16652012
nr 1665 2012
Anton Lindfors
(1881-1950), Finland
Oljemålning, Anton Lindfors (1881-1950), Finland, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk på pannå, 25x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x45 cm
Anton Lindfors, finländsk målare född 1881, död 1950.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:05:12
9/12 19:59:43
300 kr
9/12 20:00:12