GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 6798003
nr 679 8003
BOWL
Murano, Italy, 1950s, unsigned, length: 24,
Murano, Italien, 1950-tal, Osignerad, längd: 24
300
SEK 300
Monday January 31 2011
at 18:28:12
27/1 00:38:13
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Read more about 50-tal
BOWL
Read more about 50-tal
nr 679 8003
BOWL
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 300 |
Monday January 31 2011 |
27/1 00:38:13 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.Read more about 50-tal