ART / Oil paintings / Oil painting 12848430
nr 1284 8430
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Skogh, coast. Oil on canvas, 87x145,
Oidentifierad konstnär. Signerad Skogh, Kust. Olja på duk, 87x145 cm
600
SEK 250
Monday October 28 2019
at 19:09:20
27/10 12:28:55
200 kr
28/10 16:49:54