GLASS & CERAMICS / Art Glass / Vase 4925048
nr 492 5048
VASE (F)
Lenght: ()
Erik Höglund (1932-1998) för Boda Glasbruk, Sverige, 1950-tal, gul, höjd 21 cm, signerad H 1651/200
300
SEK 1100
Monday October 29 2007
at 16:28:09
1.000 kr
450 kr
600 kr
750 kr
900 kr
1.000 kr
- Thema-auction