KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491135

nr 1349 1135

Stig Thiderman

(1920-1973), Sverige

Oljemålning, Landskap med hus, Signerad. Olja på pannå, 48x88 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:41:07

26/9 22:59:24 1      Vinnande bud