ART / Oil paintings / Oil paintings 16969014
nr 1696 9014
OIL PAINTINGS
2 pcs, unidentified artist. Signerade DR Carpenter, Dorset, landscape with houses, duk, 14x19 cm, outer dimensions including frame: 29x34,
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade DR Carpenter, Dorset, landskap med hus. Olja på duk, 14x19 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
600
SEK 150
Monday April 28 2025
at 20:14:03
27/4 10:54:34
100 kr
28/4 01:38:19