ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 13546349
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
8360 PASTEL
Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
Auction ends
in two days
26 jan at 18:11
-
8204 PASTEL
unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
Auction ends
in two days
26 jan at 20:18
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
8360 PASTEL
Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
Auction ends
in two days
26 jan at 18:11 -
8204 PASTEL
unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
Auction ends
in two days
26 jan at 20:18



