KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12948540

nr 1294 8540

William Fleetwood

(1915-1993), Sverige

Pastell, 2 st, Signerade, landskap. Motivet: 20x31cm

William Fleetwood, född i Stockholm 1915, död 1993, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:02:34

30/11 09:47:56 1      Vinnande bud

William Fleetwood

Läs mer om William Fleetwood