KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12948540
nr 1294 8540
William Fleetwood
(1915-1993), Sverige
Pastell, 2 st, Signerade, landskap. Motivet: 20x31cm
William Fleetwood, född i Stockholm 1915, död 1993, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:02:34
30/11 09:47:56
William Fleetwood
Läs mer om William Fleetwood