MÖBLER / Bord / Sybord 15053060
*
nr 1505 3060
Sybord
med intarsia. Bredd: 60, djup: 44 cm, höjd: 75 cm, nyckel
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2022
kl 19:00:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 18:49:46
1
100 kr
27/11 01:57:29
2
150 kr
27/11 09:14:14
3
200 kr
28/11 17:17:34
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:30
-
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:18
-
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:20
-
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:38
-
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:27
*
Sybord
nr 1505 3060
Sybord
med intarsia. Bredd: 60, djup: 44 cm, höjd: 75 cm, nyckel
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/11 18:49:46 | 1 | 100 kr |
| 27/11 01:57:29 | 2 | 150 kr |
| 27/11 09:14:14 | 3 | 200 kr |
| 28/11 17:17:34 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:30 -
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:18 -
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:20 -
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:38 -
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:27



