ART / Oil paintings / Oil painting 13824029
nr 1382 4029
OIL PAINTING
Adolf Säfve, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 29x59 cm, yttermått inklusive ram: 37x67, skadad duk.
Adolf Säfve, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 29x59 cm, yttermått inklusive ram: 37x67
Condition: skadad duk
SEK 150
Monday Mars 1 2021
at 18:30:03
27/2 14:48:04
100 kr
1/3 18:16:12