ART / Oil paintings / Oil painting 13051175
nr 1305 1175
OIL PAINTING
unidentified artist. . Signerad Rybin, landscape. Oil on canvas, 40x72,
Oidentifierad konstnär. . Signerad Rybin, Landskap. Olja på duk, 40x72 cm
600
SEK 100
Monday February 3 2020
at 19:31:14
3/2 17:54:49