ART / Oil paintings / Oil painting 11543737
nr 1154 3737
OIL PAINTING
Oidentifirad Konstnär, 1800-tal, Kustmotiv, olja på pannå, 10x14,
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Kustmotiv, olja på pannå, 10x14
1200
SEK 1100
Monday January 8 2018
at 19:27:51
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)