FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Pottskåp 5646514
nr 564 6514
Pottskåp
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, skiva saknas, längd: 50, djup: 37, höjd: 75
Condition: normalt bruksslitage
100
SEK 450
Monday February 2 2009
at 18:21:16
200 kr
300 kr
400 kr