ART / Oil paintings / Oil painting 12176410
nr 1217 6410
Paul Trouillebert
(1829-1900), Frankrike
Paul Trouillebert (1829-1900), France. Landscape. Signed. Oil on canvas, 24x34 cm, duken uppklistrad på pannå, smärre skador.
OIL PAINTING, Landskap. Signerad. Olja på duk, 24x34 cm
Condition: duken uppklistrad på pannå, smärre skador
Paul Désiré Trouillebert, French painter, born 1829, dead 1900 .
4000
SEK 3000
Monday November 19 2018
at 18:13:22
19/11 18:08:22
Paul Trouillebert
Read more about Paul Trouillebert