FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Spegelskåp 3364098
nr 336 4098
Spegelskåp
Lenght: ()
med vitrindelar, Jugend, ekfanér, L.151D.55H.154 (fanerskador)
1000
SEK 1200
Monday November 15 2004
at 16:00:00
15/11 14:35:35
1.100 kr
15/11 15:46:51
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.