ART / Lithographs / Litograph in colors 12476165
nr 1247 6165
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Mona Huss Walin (b. 1944), Sweden. Signed, numbered 102/450, slussen, sheet: 68x52, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 102/450, slussen, bladets mått: 68x52, löst blad
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
2000
SEK 2800
Monday April 8 2019
at 20:28:49
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Robot)
2.600 kr
6
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
6
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin