ART / Oil paintings / Oil painting 11488535
nr 1148 8535
OIL PAINTING
unidentified artist, landscape, signed, olja på pannå, 40x49,
Oidentifierad Konstnär, Landskap, signerad, olja på pannå, 40x49
800
SEK 200
Monday December 4 2017
at 18:54:43
150 kr