KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846186
nr 1384 6186
Axel Lindman. Landskap. Signerad. Olja på duk, 33x49cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:20:07
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr