GLASS & CERAMICS / Art Glass / Carafe 15565167
nr 1556 5167
Erika Lagerbielke
(f. 1960), Sverige
Erika Lagerbielke (b. 1960), Sweden. Orrefors Glassworks, Sweden. Carafe, blue glass. Signerad och dated -88. Height: 25, 5 cm,
CARAFE, Orrefors. Karaff med propp, blått glas. Signerad och daterad -88. Höjd: 25,5 cm
1000
SEK 2400
Monday August 21 2023
at 19:43:45
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Robot)