FURNITURE / Tables / Bedside table 8963631
nr 896 3631
BEDSIDE TABLE
1950s, glass top, length: 60, width: 30, height: 63, wear.
50-tal, Glasskiva, längd: 60, djup: 30, höjd: 63
Condition: slitage
SEK 450
Monday May 26 2014
at 19:41:11
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr