KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816546

nr 1581 6546

Eugen Ridderstolpe, Riddarhuset. Signerad. Olja på duk, 55x74 cm, oramad

Kondition: slitage, skador, skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:45:46