KONST / Litografier / Färglitografi 14088469
nr 1408 8469
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Af Chapman. Signerad, numrerad 350/360, daterad -80, yttermått inklusive ram: 50x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:23:49
16/7 22:54:40
1.000 kr
19/7 19:16:24
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas