ART / Oil paintings / Oil painting 11755636
nr 1175 5636
John Öhvall
(1883-1957), Sverige
John Öhvall (1883-1957), Sweden. Slussen. Signed, dated 1916. Olja på duk, 46x60 cm,
OIL PAINTING, Slussen. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 46x60 cm
John Öhvall, Swedish painter, born 1883, dead 1957.
600
SEK 300
Monday April 16 2018
at 19:40:37
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)