KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581397

nr 1358 1397

Oidentifierad konstnär. Signerad H Mets, Fjällandskap, 1951. Olja på pannå, 36x31 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:25:57