ART / Etchings etc / Wood engraving 16003211
nr 1600 3211
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Slussen. Signed, numbered 16/150, dated -62, motivets mått 30x55 cm, outer dimensions including frame: 47x70 cm,
WOOD ENGRAVING, Slussen. Signerad, numrerad 16/150, daterad -62, motivets mått 30x55 cm, yttermått inklusive ram: 47x70 cm
SEK 600
Monday February 26 2024
at 19:05:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén