KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872357
nr 1287 2357
John Herbert. Motiv från Stadsgården, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 44x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:06:25
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.700 kr