KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872357

nr 1287 2357

John Herbert. Motiv från Stadsgården, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 44x54cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:06:25