GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 9254181
*
nr 925 4181
Skål
Konstglas, 50-tal, längd: 37
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:13:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 16:10:32
1
150 kr
10/11 20:29:47
2
150 kr
10/11 20:29:47
1
150 kr (Budbetjänt)
10/11 20:30:22
2
250 kr
13/11 22:49:00
1
250 kr
13/11 22:49:00
2
250 kr (Budbetjänt)
17/11 15:00:00
3
350 kr
17/11 20:06:59
4
350 kr
17/11 20:06:59
3
350 kr (Budbetjänt)
17/11 20:08:17
4
Vinnande bud
17/11 20:09:54
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas skål
-
6066 Fat
+ skålar, 6 delar, Imaridekor, Kina & Japan, Dia 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6413 Skål
5 st, Kosta Boda, Orrefors Boda. Höjd: 10-23. 5 c
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:40
-
6384 Skål
Alf Wallander (1862-1914), Sverige. Rörstrand. Län..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:36
*
Skål
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 4181
Skål
Konstglas, 50-tal, längd: 37
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 16:10:32 | 1 | 150 kr |
| 10/11 20:29:47 | 2 | 150 kr |
| 10/11 20:29:47 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 10/11 20:30:22 | 2 | 250 kr |
| 13/11 22:49:00 | 1 | 250 kr |
| 13/11 22:49:00 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 15:00:00 | 3 | 350 kr |
| 17/11 20:06:59 | 4 | 350 kr |
| 17/11 20:06:59 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 17/11 20:08:17 | 4 | Vinnande bud |
| 17/11 20:09:54 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glaskonst konstglas skål
-
6066 Fat
+ skålar, 6 delar, Imaridekor, Kina & Japan, Dia 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6413 Skål
5 st, Kosta Boda, Orrefors Boda. Höjd: 10-23. 5 c
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:40 -
6384 Skål
Alf Wallander (1862-1914), Sverige. Rörstrand. Län..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:36



