ART / Lithographs / Litograph in colors 13342211
nr 1334 2211
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Carin Adler (b. 1929), Sweden. Söderkåkar, signed, 134/360. Subject: 32x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Söderkåkar, . Signerad, numrerad 134/360. Motivet: 32x45 cm
Carin Adler, born 1929, Swedish painter.
300
SEK 200
Monday June 29 2020
at 20:58:32
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)