FURNITURE / Tables / Sybord / spelbord 10686155
nr 1068 6155
Sybord / spelbord
late 19th century, Filtskiva, length, . 66, width: 44 cm, height: 64 cm,
Sent 1800-tal, Filtskiva, längd, . 66, djup: 44 cm, höjd: 64 cm
Condition: Fanérskador
1000
SEK 100
Monday November 14 2016
at 18:16:49
14/11 18:00:51