KONST / Litografier / Färglitografi 12983476
nr 1298 3476
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Kust. Signerad, numrerad 125/150. Motivet: 50x65 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:04:37
100 kr
200 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås