KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497727
nr 1249 7727
Oidentifierad konstnär. Signerad. Compton, 1800-tal, Landskap. Olja på duk, 25x39
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:48:27
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr