FURNITURE / Tables / Smoking table 8414421
nr 841 4421
SMOKING TABLE
1930s, intarsia / glasskiva, 60x60, height: 60 cm, wear,
1930-tal, intarsia / glasskiva, 60x60, höjd: 60 cm, slitage
300
SEK 300
Monday August 19 2013
at 20:39:58
250 kr
250 kr