KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484152
nr 1648 4152
Oidentifierad konstnär, F Block, Signerad, daterad 1917, Fjällandskap, olja på duk, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 47x65
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:56:10
3/10 19:46:32