KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956275

nr 1395 6275

Jon Walther, Fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 16x26 cm, yttermått inklusive ram: 21x31 cm

måndag 3 maj 2021
kl 19:49:31